Меблева фабрика КВЕЛ заснована в 2012 році. Виробничі потужності розташовані в місті Славута Хмельницької області. За 8 років успішної діяльності компанії вдалось значно удосконалити виробничий процес та запровадити ряд технологій, які гарантують відмінну якість продукції.

Тумба KVEL

Технології виробництва

Технології виробництва KVEL

П’ятишарове покриття корпусу та фасадів меблів

  • 5Фінішний шар високоглянцевої фарби
  • 4Перший шар фарби
  • 3Другий шар ґрунтового покриття
  • 2Перший шар ґрунтового покриття
  • 1Захисне ламінування
  • Основа з плити МДФ (ДСП)

Багатошарове нанесення фарби на всі поверхні меблів служить не тільки для придання їм глибокого глянцевого блиску. Технологія ПОКРИТТЯ 5Х має важливе значення для захисту поверхні меблевого виробу від негативної дії вологи. Це гарантує довговічність меблів та збереження їх первинного зовнішнього вигляду на протязі всього періоду експлуатації.

Технології виробництва KVEL
Обмежувач сифону
Тумба KVEL

Кожна тумба КВЕЛ з широкою верхньою висувною шухлядою обладнана пластиковим обмежувачем сифону. Ця технологія дозволяє виготовляти верхню шухляду суцільною, і таким чином, економить кожен міліметр внутрішнього корисного об’єму тумби.

Петлі з самодотягуванням
Тумба KVEL

Переважно всі меблі КВЕЛ обладнані дверними петлями доведення закриття. Ця технологія, крім того що додає комфорту у щоденному використанні меблів, також продовжує їх термін використання, запобігаючи передчасному пошкодженню покриття від стуку при закриванні дверцят.